...
...
...
...

Korzyści ze współpracy z nami

Oczywistym jest, że im czujemy się bezpieczniej tym odważniej idziemy przez życie. Dotyczy to również prowadzenia biznesu. Przeważnie jest tak, że osiągnięcie sukcesu wiąże się z podjęciem pewnego ryzyka. Możemy jednak poczynić znacznie odważniejsze kroki wiedząc, że ktoś inny ponosi za nas znaczną część ryzyka.

Pomagamy przedsiębiorcom zrozumieć ryzyko, które ponoszą i za możliwie niską opłatą przekazać je komuś innemu - ubezpieczycielowi.

Przedsiębiorcy, którzy z nami współpracują nie kupują „w ciemno” ubezpieczeń, których zakresu nie znają.

Razem z przedsiębiorcą opracowujemy „mapę ryzyk”, które są najbardziej istotne w danej działalności i pomagamy je przetransferować do zakładu ubezpieczeń na możliwie najkorzystniejszych warunkach.

Po podjęciu współpracy z przedsiębiorcą to my w jego imieniu załatwiamy z zakładami ubezpieczeń wszelkie sprawy związane z ubezpieczeniami i likwidacją szkód, korzystając przy tym z naszej szerokiej wiedzy i wieloletniego doświadczenia w tej branży.

Nie jesteśmy Ci potrzebni, jeżeli:

 

Jeśli przy którymś z powyższych punktów się zawahałeś lub chciałbyś, aby w Twoim imieniu wszystkie sprawy związane z ubezpieczeniami załatwiał ekspert, dla którego świat ubezpieczeń nie ma tajemnic – to znaczy, że powinniśmy porozmawiać.

Blogi

Nasze publikacje w social mediach


Broker ubezpieczeniowy

Ubezpieczenie mienia; ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej; ubezpieczenie utraty zysku; ubezpieczenie maszyn od uszkodzeń, ubezpieczenie ryzyk budowlano montażowych CAR EAR; ubezpieczenie należności kupieckich; ubezpieczenia transportowe; ubezpieczenie mienia w transporcie - CARGO, ubezpieczenie OC przewoźnika drogowego ( OCPD ); OC zawodowe, OC programisty, OC biura rachunkowego; gwarancje ubezpieczeniowe, gwarancje przetargowe, gwarancja zapłaty wadium (wadialna), gwarancja dobrego wykonania kontraktu (kontraktowa), gwarancja usunięcia wad i usterek (usterkowa); ubezpieczenie upraw; agrocasco; ubezpieczenia rolne. Audyt ubezpieczeniowy, likwidacja szkód.

Kontakt

Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 77A,
Olsztyn, 10-449

Telefon: 89 307 03 02
Telefon: 504 290 900