KORZYŚCI

Korzyści ze współpracy z nami

Ekspert od ubezpieczeń po Twojej stronie

Oczywistym jest, że im czujemy się bezpieczniej tym odważniej idziemy przez życie. Dotyczy to również prowadzenia biznesu.

Przeważnie jest tak, że osiągnięcie sukcesu wiąże się z podjęciem pewnego ryzyka. Możemy jednak poczynić znacznie odważniejsze kroki wiedząc, że ktoś inny ponosi za nas znaczną część ryzyka.

Pomagamy przedsiębiorcom zrozumieć ryzyko, które ponoszą i za możliwie niską opłatą przekazać je komuś innemu - ubezpieczycielowi.

Przedsiębiorcy, którzy z nami współpracują nie kupują „w ciemno” ubezpieczeń, których zakresu nie znają.

Razem z przedsiębiorcą opracowujemy „mapę ryzyk”, które są najbardziej istotne w danej działalności i pomagamy je przetransferować do zakładu ubezpieczeń na możliwie najkorzystniejszych warunkach.

Po podjęciu współpracy z przedsiębiorcą to my w jego imieniu załatwiamy z zakładami ubezpieczeń wszelkie sprawy związane z ubezpieczeniami i likwidacją szkód, korzystając przy tym z naszej szerokiej wiedzy i wieloletniego doświadczenia w tej branży.

Zastanawiasz się czy Ty i Twoja Firma odniesiecie korzyści ze współpracy z brokerem?

Nie jesteśmy Ci potrzebni, jeżeli:

  • lubisz porównywać oferty ubezpieczycieli, umiesz sam ocenić jaką ochronę zapewniają Ci propozycje złożone przez zakłady ubezpieczeń, potrafisz w warunkach ubezpieczenia (stanowiących wielostronicowy załącznik do oferty) znaleźć wyłączenia, które mogą być istotne dla ochrony Twojej firmy,
  • lubisz dzwonić na infolinie ubezpieczycieli, aby załatwiać różne sprawy związane z ubezpieczeniami,
  • lubisz pisać odwołania od niesłusznych decyzji w sprawie wypłat odszkodowań i potrafisz znaleźć argumenty, aby udowodnić swoje racje w spornych sprawach z ubezpieczycielami,
  • nie przeszkadza Ci, że poświęcasz na to wszystko czas swój lub swoich pracowników,
  • nie chcesz sprawdzić czy nie ponosisz zbędnych wydatków na ubezpieczenia.

Jeśli przy którymś z powyższych punktów się zawahałeś lub chciałbyś, aby w Twoim imieniu wszystkie sprawy związane z ubezpieczeniami załatwiał ekspert, dla którego świat ubezpieczeń nie ma tajemnic – to znaczy, że powinniśmy porozmawiać.


Pomagamy między innymi w:

Ubezpieczenie mienia; ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej; ubezpieczenie utraty zysku; ubezpieczenie maszyn od uszkodzeń, ubezpieczenie ryzyk budowlano montażowych CAR EAR; ubezpieczenie należności kupieckich; ubezpieczenia transportowe; ubezpieczenie mienia w transporcie - CARGO, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika drogowego ( OCPD ); gwarancje ubezpieczeniowe, gwarancje przetargowe, gwarancja zapłaty wadium (wadialna), gwarancja dobrego wykonania kontraktu (kontraktowa), gwarancja usunięcia wad i usterek (usterkowa); ubezpieczenie upraw; agrocasco; ubezpieczenia rolne.

Kontakt

Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 77A,
Olsztyn, 10-449

Telefon: 89 307 03 02
Telefon: 504 290 900