...

TRANSPORT

TRANSPORT

Ekspert od ubezpieczeń po Twojej stronie

Transport jest jedną z branż, w których ubezpieczenia odgrywają szczególną rolę, ale też są dosyć dużym kosztem. Zdając sobie z tego sprawę staramy się tak zoptymalizować programy ubezpieczeń, by możliwie najniższa składka mogła zapewnić bezpieczne funkcjonowanie firmy.

Branża transportowa to oczywiście ubezpieczenia komunikacyjne i odpowiedzialności cywilnej przewoźnika drogowego ale nie tylko. Właściwe przygotowanie programu ubezpieczeń jest możliwe po zapoznaniu się ze specyfiką działalności danej firmy transportowej.

Szczególne znaczenie ma ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika drogowego. Rozpiętość cen i jednocześnie zakresu takiego ubezpieczenia dla tego samego przewoźnika może być bardzo duża. Tu wyjątkowo ważne jest uwzględnienie rodzajów przewożonych towarów i zakresu terytorialnego działania przedsiębiorstwa transportowego, co pozwala na dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta.

Poza ubezpieczeniami komunikacyjnymi i odpowiedzialności cywilnej przewoźnika konieczne jest uwzględnienie również innych rodzajów ubezpieczeń, które nie są dużym kosztem ale pozwalają na bezpieczne funkcjonowanie przedsiębiorstwa transportowego.

Branża transportowa jest branżą o wysokiej szkodowości i obsługa szkód jest w tym przypadku szczególnie istotna. Przez lata współpracy z przewoźnikami wypracowaliśmy sobie skuteczne metody wspierania przewoźników w obsłudze szkód, roszczeń i reklamacji

W razie potrzeby korzystamy z pomocy współpracujących z nami specjalistów z dziedziny prawa transportowego krajowego i międzynarodowego.


Pomagamy między innymi w:

Ubezpieczenie mienia; ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej; ubezpieczenie utraty zysku; ubezpieczenie maszyn od uszkodzeń, ubezpieczenie ryzyk budowlano montażowych CAR EAR; ubezpieczenie należności kupieckich; ubezpieczenia transportowe; ubezpieczenie mienia w transporcie - CARGO, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika drogowego ( OCPD ); gwarancje ubezpieczeniowe, gwarancje przetargowe, gwarancja zapłaty wadium (wadialna), gwarancja dobrego wykonania kontraktu (kontraktowa), gwarancja usunięcia wad i usterek (usterkowa); ubezpieczenie upraw; agrocasco; ubezpieczenia rolne.

Kontakt

Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 77A,
Olsztyn, 10-449

Telefon: 89 307 03 02
Telefon: 504 290 900