O nas

O nas

Ekspert od ubezpieczeń po Twojej stronie

Ubezpieczeniami zajmujemy się od 1998 roku. 

Nie jesteśmy korporacją i nie działamy według szablonów, a nasi klienci wiedzą, że każda ich sprawa zostanie doprowadzona do końca.

Ubezpieczenia są naszą pasją i podejmujemy nawet najtrudniejsze wyzwania. Nasze doświadczenie i kontakty pozwalają nam na realizację zadań, które innym wydają się niemożliwe.

W celu zapewnienia naszym klientom obsługi na najwyższym poziomie ściśle współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin, między innymi z prawa transportowego, finansów, rachunkowości.

Nasze działania zorientowane są na długofalową współpracę z klientem i budowanie wzajemnego zaufania. Staramy się poznać i zrozumieć specyfikę działalności prowadzonej przez klienta i razem z nim ustalić zakres potrzebnej ochrony, aby na tej podstawie zbudować odpowiedni program ubezpieczeniowy.

W szczególnych przypadkach współpracujemy z brokerami specjalizującymi się w ściśle określonych dziedzinach, aby nasz klient zawsze został obsłużony na najwyższym poziomie. 

Naszymi klientami są podmioty świadome ryzyka wiążącego się z prowadzoną działalnością oraz ceniące sobie bezpieczeństwo i komfort jaki zapewnia im współpraca z naszymi specjalistami.

Współpracujemy z przedsiębiorstwami, jednostkami samorządu terytorialnego i innymi organizacjami.

Nasi klienci cenią sobie kompleksowość obsługi oraz nasze zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego tematu.

Szczególnie nasz profesjonalizm doceniają klienci z branż, w których obsługa umów ubezpieczenia i/lub gwarancji ubezpieczeniowych oraz obsługa szkód jest nieodłącznym elementem codziennej działalności organizacji.

 

 


Pomagamy między innymi w:

Ubezpieczenie mienia; ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej; ubezpieczenie utraty zysku; ubezpieczenie maszyn od uszkodzeń, ubezpieczenie ryzyk budowlano montażowych CAR EAR; ubezpieczenie należności kupieckich; ubezpieczenia transportowe; ubezpieczenie mienia w transporcie - CARGO, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika drogowego ( OCPD ); gwarancje ubezpieczeniowe, gwarancje przetargowe, gwarancja zapłaty wadium (wadialna), gwarancja dobrego wykonania kontraktu (kontraktowa), gwarancja usunięcia wad i usterek (usterkowa); ubezpieczenie upraw; agrocasco; ubezpieczenia rolne.

Kontakt

Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 77A,
Olsztyn, 10-449

Telefon: 89 307 03 02
Telefon: 504 290 900